Dla Państwa wygody przygotowaliśmy wiele ciekawych aplikacji umożliwiających dokładne zapoznanie się z każdym oferowanym przez nas dzwonem. Za pomocą konfiguratora zestawów istnieje możliwość skomponowania dowolnych zestawów harmonicznych oraz odsłuchania bicia zestawów najpopularniejszych w Europie.


Pobierz tabelę dzwonów

 

Jakość Materiału

odlewnia dzwonów ludwisarnia felczyńskichOdpowiednio dobrany materiał wpływa nie tylko na dźwięk i ton dzwonów naszej Pracowni, ale też na ich wygląd, kolor i połysk. Dzwony odlewamy z najwyższej jakości miedzi i cyny. Dowiedz się dlaczego używamy tylko najwyższej klasy materiałów i jaki wpływ ma to na jakość dzwonu.

więcej

Jakość Dźwięku

odlewnia dzwonów ludwisarnia felczyńskich Jako jedyna ludwisarnia w Polsce poddajemy się regularnym badaniom kampanologicznym i certyfikujemy akustycznie nasze dzwony! Ciągle doskonalimy szablony naszych dzwonów! Zobacz od czego zależy dźwięk naszych dzwonów.

więcej

Jakość Wykończenia

odlewnia dzwonów ludwisarnia felczyńskichDzwon to też rękodzieło artystyczne, którego szata graficzna i wykonanie powinny być równie ważne jak to, z czego jest odlany i jak brzmi.  Zobacz jak możemy wykańczać dzwony, nie używając przy tym żadnych sztucznych środków. Zobacz nasze wizerunki i ornamnetykę!

więcej